LAURY 2020 część II i III

25 września i 02 października br. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień „Laury MCK 2020”.  Laury MCK to wyróżnienie dla naszych wychowanków, którzy w minionym roku szkolnym, systematycznie i z dużym zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach, godnie reprezentowali placówkę, zdobywali nagrody i wyróżnienia w konkursach i festiwalach, stanowią wzór do naśladowania dla innych wychowanków.  W tym roku uroczystość odbyła się z zachowaniem obostrzeń sanitarnych i była podzielona na cztery części. Wręczenie wyróżnień uświetnione  zostało występami naszych wychowanków . Jeden z wychowanków Grupy Teatralnej ZONK Wojciech Cybulak  otrzymał Super Laura MCK czyli nagrodę przyznawaną  dla naszych wybitnych wychowanków , którzy od wielu lat są związani z placówką, zaangażowani
w działalność  kół do których uczęszczają i Młodzieżowego Centrum Kultury i są już laureatami Laurów MCK, zdobywają nagrody i wyróżnienia w konkursach i przeglądach, godnie reprezentują placówkę stanowią wzór do naśladowania dla innych, cieszą się uznaniem nauczycieli i rówieśników 

Laury wręczone 25.09.2020 : KOŁA WOKALNE Patrycji Kamola, KOŁA WOKALNE  Anny Czerskiej, KOŁO MODELARSKIE  Włodzimierza  Rozbickiego

  1. Aleksandra Macuga
  2. Barbara Kobylak
  3. Julia Bartkowska
  4. Julia Węgłowska
  5. Łucja Kałas
  6. Agata Maliniak
  7. Wiktoria Michalska
  8. Natalia Piasecka
  9. Hanna Pereta
  10.  Maja Dzbanuszek
  11.  Daniel Ocimek
  12.  Maciek Andrzejewski
  13.  Bartosz Załoziński
  14.  Daniel Galarowicz
  15.  Oskar Adamczyk­

 

Laury wręczone  02.10. 2020 :  Zespół taneczny FLESZ  Edyty Radzimskiej, grupy teatralne MAŁE PONOKIO, PINOKIO i ZONK Bogumiły Cybulak,  STUDIO TAŃCA TOWARZYSKIEGO  TAKT Janusza Narajewskiego

  1. Weronika Jadwisieńczak - Edyta Radzimska „Flesz”
  2. Lena Sulżycka
  3. Wiktoria Sikorska
  4. Amelia Sikorska
  5. Alicja Janik
  6. Laura Bilelaczyc – Bogusława Cybulak „Małe Pinokio”
  7. Oskar Kolanek
  8. Maja Czajkowska - Bogusława Cybulak „Pinokio”
  9. Wiktoria Kondratiuk
  10. Wiktoria Mokrogulska- Bogusława Cybulak  „Zonk”
  11. Paweł Socha
  12. Emilia Rabczenko – Janusz Narajewski
  13. Lucjusz Skubiński
  14. Marcelina Główczyk
  15. Magdalena Król
  16. Szymon Sietradzki
  17. Super Laur – Wojciech Cybulak – Bogusława Cybulak „Zonk”
Powrót na górę