Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wernisaż wystawy "Uczeń i Mistrz"

W piątkowe popołudnie 25.11.2021 w Młodzieżowym Centrum Kultury odbył się kolejny wernisaż z cyklu " Uczeń i mistrz" Tym razem swoje prace prezentowali uczeń - Gabrysia Szpotowicz i mistrz - Rafał Owczarek. Gabrysia uczęszcza na zajęcia plastyczne do naszej placówki już 8 rok. Swoje umiejętności z powodzeniem rozwija i doskonali pod czujnym okiem nauczyciela zajęć plastycznych i ceramicznych pana Rafała Owczarka.

Gabrysia to młoda pełna radości, uśmiechu i pozytywnego nastawienia do świata i ludzi osoba, która zaprezentowała na swojej wystawie szeroki wachlarz swojej twórczości. Poniżej kilka słów samej autorki:


Hej wszystkim!
Nazywam się Gabrysia, nie dawno skończyłam 18 lat i właśnie z tej okazji zrobiłam wernisaż podsumowujący całą moją twórczość. Jestem osobą uśmiechniętą i pełną energii, uwielbiam wyrażać siebie na przeróżne sposoby, czy to w malarstwie, ceramice, lalkarstwie, poezji jaki i projektowaniu ubrań czy też biżuterii.
Kocham dzielić się tym wszystkim z innymi, zarażać pozytywną energią, inspirować.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-11-29 12:42przez:
Opublikowano:2021-11-29 12:46przez:
Podmiot udostępniający: Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Odwiedziny:489

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.