Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

DZIAŁ ARTYSTYCZNY - PATRYCJA KAMOLA

Patrycja Kamola - wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Absolwentka studiów magisterskich Wokalistyki jazzowej i estradowej na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Kompozycji i aranżacji na Uniwersytecie Zielonogórskim. Współpracowałam z takimi sławami jak m. in. Mike Russell, Jennifer Batten, Brian Fentress, Jacek Jaguś czy Gabriel Fleszar. W swoim dorobku mam udział w sesjach nagraniowych 5 różnych płyt, natomiast w 2016 roku wydałam swój solowy autorski album zatytułowany Patrycja Kamola „Czekając na miłość”, który uzyskał status „Złotej Płyty”. W czerwcu 2019 roku na polskim rynku muzycznym ukazał się mój kolejny solowy album zatytułowany Patrycja Kamola „Nadejdzie lepszy czas”, zawierający autorskie utwory.

 

Zajęcia moich kół wokalnych prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania i obejmują naukę techniki wokalnej oraz pracę nad różnorodnym repertuarem z wykorzystaniem instrumentu klawiszowego oraz piosenek i podkładów instrumentalnych. Na każdych zajęciach wychowankowie wykonują ćwiczenia z zakresu prawidłowego oddechu, dobrej emisji głosu, poprawnej dykcji, interpretacji piosenek, a także ćwiczenia rozluźniające i relaksacyjne, uczą się improwizacji wokalnej oraz rozwijają obycie i ruch sceniczny. Podopieczni uczęszczający na zajęcia koła wokalnego stale przygotowywani są do występów estradowych, koncertów, recitali, festiwalów wokalnych oraz różnych wystąpień publicznych. Są laureatami licznych konkursów wokalnych o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim czy wojewódzkim.

Serdecznie zapraszam na zajęcia wokalne MCK, ul. Mickiewicza 3, sala 32 (Studio Piosenki)

 

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2021-07-09 13:43przez:
Opublikowano:2021-07-09 13:46przez:
Podmiot udostępniający: Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy
Odwiedziny:1989

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.